Kış Koleksiyonu>Şanel Kumaş

Şanel Kumaş 36 Modeli ile Sımsıcak!

Kışın etkisini hissettiğimiz hatta 21 Aralık kış dönümüne yaklaştığımız bi güzel Aralık ayında yurt genelinde mevsim normallerini hissettiğimiz ve üşüdüğümüz güzel kış mevsimindeyiz. İçimizi ısıtan yumuşacık pamuklar, her yerimizi sarmalayan yünler derken tüm doğa ve bedenimiz kışa hazırlanıyor. Yumuşak dokusu ile içimizi ısıtan kumaş, sonbahar başta olmak üzere kış mevsiminde de başrolde. Bu özel ve diger kumaşlardan ayırıcı görünüme sahip Şanel, dolabımızda özel bir yer edinmiş durumda. Çoğunlukla kırçıllı ve yumuşacık görünümü ile göz dolduran şanel ceketler, döpiyesler, elbiseler, ceket pantolonlar stiimizi tamamlar, bizi olabilecek en şık şekilde temsil eder oldu. Döpiyes, tayt, pantolon, etek, tunik, hırka, panço, şal ve kaban alanları için kullanabileceğiniz kumaş, son derece şık ve yumuşak tuşesi ile her zaman rahat. Mavinin, beyazın, ekosenin enerjisini taşıyan Şanel Kumaş 36 modelimiz; sonbahar ve kış modasının vazgeçilmez parçası olarak ününü korumakta. Ürünümüzü bilek hizası düğmesiz hırka olarak tercih edebilir, beyaz kot ve beyaz saten bluz ile birlikte şık bir biçimde kombinleyebilirsiniz. Kırmızı çanta kombininizi tamamlayacaktır. Ayrıca yüksek bel kalem etek ve ceket ile döpiyes takım olarak değerlendirebilir, içine kırmızı kazak giyebilirsiniz. Krem rengi ayakkabı ve kırmızı çanta stilinizi tamamlayacak, muhteşem bir kurumsal şıklık yaratacaktır. Eğer şanel seçimini günlük giyimde spor bir biçimde kullanmayı tercih edenlerdenseniz, mom model kotunuzun üzerine arkadan bağlamalı V yaka uzun kollu triko kazak seçebilir, üzerine kaban olarak Şanel Kumaş 36 modelimizi ekleyebilirsiniz. Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtırken, gününüze yumuşak bir eşlik sağlayacak bu seçim ile ışıldayacaksınız!

Şanel Kumaş Teknik Özellikleri

Şanel kumaş, pamuklu kalın yapılı bir kumaş türüdür. Genellikle sonbahar ve kış aylarında en çok tercih edilen kumaş modelleri arasında yer almaktadır. Bu kumaş, renkli ipler ve farklı ipler harmanlanarak bir model oluşturulmakta. Çok renkli bir kumaş türü diyebiliriz. Genellikle Vintage tarzı kıyafet modellerinde Şanel kumaş türleri tercih ediliyor. Şanel kumaşlardan yapılmış olan her türlü kıyafet modern havalı ve şık bir tasarım oluyor. Şanel kumaşın en belirgin özelliği farklı renk ve desenlerden oluşmasıdır. Özellikle Ceket, Kaban, Pardesü, Mont, Kaban vb. modellerde rahatlıkla kullanabileceğiniz kumaş türüdür. Bahar aylarında hava alan dokusu kış aylarında ise kaliteli ve yün iplikler sayesinde sıcak tutabilecek özelliğe sahiptir. Son zamanlarda ülkemizde ve tüm dünyada en çok tercih edilen ve üretilen kumaş türüdür. Kumaş üretilirken içerisinde bulunan kaliteli yün ipler sayesinde sıcak kalmamızı sağlar ve gün boyu rahat etmenizi hedefler.

En üst kalite üretilen ve müşteri memnuniyeti garantili Şanel Kumaş ürünlerinin pek çok farklı renk ve desen seçeneğini Şanel Kumaş bölümünde inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın