Kış Koleksiyonu>Şanel Kumaş

Şanel Kumaş 07 Modeli ile Kırçıllı Şıklık!

Şanel Kumaş 07 kumaş modeli elit ve tarz görünmek isteyenler için en ideal kış kumaşları arasında baş rolde yer alır.

Mevsimler, ekliptik denilen dünyanın güneş etrafındaki yörüngesinin düzlemiyle dünyanın dönme ekseninin yaptığı açı sonucu ortaya çıkar. Bu sebeple dünyanın güneş etrafındaki hareketi sırasında kuzey ve güney yarım kürelerin yönelmesi değişir.

Gezegenimiz sahip olduğu eğim sebebi ile mevsimlere sahipken, bu siyah ile beyaz kadar zıt geçişe çoğu ülke olarak şahidiz dünyada. Kimi zamanlar kavurucu yaz sıcakları, kimi zaman donduran kış soğukları ile geçer günler. Ülkemizin 4 mevsimi yaşayabiliyor olması sebebiyle kış kreasyonlarının zamanının gelmesini bekleyenimiz oldukça çoktur.

Zevkler ve renkler tartışılmaz diyor, her mevsim güzel olmakla beraber kış müdavimlerini yamacımıza çağırıyoruz! Yumuşak dokusu ile içimizi ısıtan kumaş, sonbahar başta olmak üzere kış mevsiminde de başrolde. Bu özel ve diger kumaşlardan ayırıcı görünüme sahip Şanel, dolabımızda özel bir yer edinmiş durumda. Çoğunlukla kırçıllı ve yumuşacık görünümü ile göz dolduran şanel ceketler, döpiyesler, elbiseler, ceket pantolonlar stilimizi tamamlar, bizi olabilecek en şık şekilde temsil eder oldu.

Şanel Kumaş 07 modelimiz göz dolduran bir şıklığa sahip! Kırçıllı görünümü soguk ve gri kış günlerinde içimizi ısıtan cinsten gerçekten de. Böylesine güzel bir desene sahip özel kumaşımızı ne olarak değerlendirmek istersiniz? Kaban olarak, pardesü olarak veya midi boy hırka olarak değerlendirirseniz ne mi olur? Dikkat çekici, göz dolduran bir şıklık olur! 🙂 İçine krem rengi gabardin pantolon ve krem rengi boğazlı triko kazak seçebilirsiniz.

Ayrıca gri ve toprak tonları ipler ile kırçıllı yapısına uygun olarak dokunmuş şanel kumaş 07 seçiminizi etek-ceket döpiyes olarak tercih edebilir ve içine pamuklu penye kumaşlarımızdan üreteceğiniz bir bluz ile ofis şıklığı yakalayabilirsiniz. Üstelik kot, viskon bluz ve diz hizası hırka ve stiletto ayakkabı ile günlük bir giyim için harika bir seçim.

Şanel Kumaş Teknik Özellikleri

Şanel kumaş, pamuklu kalın yapılı bir kumaş türüdür. Genellikle sonbahar ve kış aylarında en çok tercih edilen kumaş modelleri arasında yer almaktadır. Bu kumaş, renkli ipler ve farklı ipler harmanlanarak bir model oluşturulmakta. Çok renkli bir kumaş türü diyebiliriz.

Genellikle Vintage tarzı kıyafet modellerinde Şanel kumaş türleri tercih ediliyor. Şanel kumaşlardan yapılmış olan her türlü kıyafet modern havalı ve şık bir tasarım oluyor. Şanel kumaşın en belirgin özelliği farklı renk ve desenlerden oluşmasıdır. Özellikle Ceket, Kaban, Pardesü, Mont, Kaban vb. modellerde rahatlıkla kullanabileceğiniz kumaş türüdür. Bahar aylarında hava alan dokusu kış aylarında ise kaliteli ve yün iplikler sayesinde sıcak tutabilecek özelliğe sahiptir. Son zamanlarda ülkemizde ve tüm dünyada en çok tercih edilen ve üretilen kumaş türüdür. Kumaş üretilirken içerisinde bulunan kaliteli yün ipler sayesinde sıcak kalmamızı sağlar ve gün boyu rahat etmenizi hedefler.

En üst kalite üretilen ve müşteri memnuniyeti garantili Şanel Kumaş ürünlerinin pek çok farklı renk ve desen seçeneğini Şanel Kumaş bölümünde inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın