Ayrobin Kumaş

Rüyaların Kumaşı Ayrobin Kumaş

Modayı takip eden herkesin severek kullandığı ve kumaşlar arasında rahatlık ve şıklık yarışında önde gelen bir kumaş ayrobin. Rahatlığının yanı sıra güzel bir görünümü olan ve hoş bir dokuya sahip olan ve tabiri caizse rüyaların kumaşı ayrobin kumaş pamuk viskon ve polyamid karışımından oluşan son derece kaliteli bir kumaştır. Dokusu yumuşak ve rahatsız etmez. Bu kumaşın kullanımı ve dikimi çok kolaydır. Birçok üründe kullanılabilen bu kumaş ile harika tasarımlar yaratabilirsiniz. İnce ve hafif dokusu ile özellikle bahar ve yaz ayları için uygun bir kumaştır. Ağırlık yapmayan vücudu sarmayan dökümlü yapısı ile tesettür giyimin adeta baş tacıdır diyebiliriz.

Rüyaların Kumaşı Ayrobin Özellikleri

Rüyaların kumaşı ayrobin kumaş yapısal anlamda kırışık ya da büzgülü diyebileceğimiz bir yapıya sahiptir. Özellikle ütü ile uğraşmayı sevmeyenler için kurtarıcı olan bu kumaş kırışık yapısı ile esnek bir doku kazanır. Esnek olması nedeni ile kullanan kişiyi serin tutar. Nefes alabilen yapısı ile terleme yapmaz. Ayrobin kumaş ilk kullanıldığı andan üzerinizden çıkarana kadar rahatsız etmeyen, serin tutan, şık ve kaliteli duran bir kumaştır. Ayrobin kumaş içerisinde bulunan pamuk viskon karışımı kumaşın kalitesini arttırırken aynı zamanda kumaşa bir hava katar. Pamuk viskonun hava geçirebilen özelliği ile bahar ve yaz aylarında serin tutar.

Rüyaların Kumaşı Ayrobin Kullanım Alanları

Rüyaların kumaşı ayrobin kumaş için tesettür kıyafetlerinde kullanıldığını daha önce de belirtmiştik. Ayrobin kumaş ince, vücut hatlarını belli etmeyen özelliği ile tesettür kıyafetlerinde çok sık kullanılır. Özellikle son dönemlerde elbise olarak kullanılan ayrobin kumaş ile birçok farklı tasarım yapmak mümkündür. Özellikle son dönemlerin modası olan uzun ve fırfırlı elbiseler tesettür giyimde çok kullanılmaya başlandı. Rüyaların kumaşı ayrobin kumaş ile tasarlanan bu elbiseler şık ve bir o kadar rahat oluyor. Bunun yanı sıra pantolon ve bluz takımı tasarımlarında ayrobin kumaş çok fazla tercih ediliyor.

Benzer Yazılar