Genel

Keten Krep Kumaş, Özellikleri ve 2022 Fiyatları

keten-krep-kumas-3

Son yılların en popüler kumaşlarından biri olan keten krep kumaş, 2022 moda trendlerinde de yerini aldı. Özel ve estetik bir yapıya sahip olan bu ürün, genel olarak keten ile karıştırılıyor. Kısmen ortak özellikleri olsa da onu farklı ve eşsiz kılan kendine has bir tarzı var. Temelde keten kumaştır diyebiliriz. Ancak krep kumaşın kırışmaz özelliğini de almıştır. Bu iki faktör birleşince de ortaya eşsiz bir kumaş çıkıyor.

Keten krep kumaş, ketenler arasında çok sevilmektedir. Yaygın bir kullanıma da sahiptir. Ev tekstili ve mobilya ürünlerinin kaplanmasında kullanılsa da özellikle yaz giyim modasında olmazsa olmaz öneme sahip diyebiliriz. Nemi önleyen, terletmeyen, hava akışını sağlayan, dayanıklı olan yapısının bunda rolü büyük. Tüm bunlara bir de kırışmaz özellik gelince elbiselerde kullanımı kaçınılmaz oluyor.

Yeşim Kumaş markası ülkenin en üst kalitedeki keten kreplerine ve aynı zamanda makul fiyatlı satışına sahip. Online satış mağazamızda her zevk ve tarza uygun bir kumaş bulmanız mümkün. Beğendiğiniz ürünlerin ölçülerini belirleyerek sepetinize atabilir sonrasında kampanyalı ödeme seçeneklerimizi kullanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ekiplerimiz özenle kargolarınızı hazırlayarak adreslerinize temin ediyor.

keten-krep-kumas-2

Keten Krep Kumaş, Özellikleri ve 2022 Fiyatları

Keten Krep Kumaş Özellikleri

Kumaşların kalitesini belirleyen şey, üretimden boyamaya, satıştan kullanıma kadar ki süreçleridir. Bunlar da aslında özellikler bütününü oluşturur. Bireyler kumaşlar hakkında bilgi sahibi olmalı. Böylelikle alışverişe gidip kıyafet seçtiklerinde iç etiketlerini okuyabilir ve ihtiyaçlarına uygun özellikleri taşıyıp taşımadığına karar verebilir. Peki keten krep kumaş özellikleri nelerdir? Gelin bu sorunun yanıtını detaylı bir şekilde inceleyelim…

  • Keten krep kumaşlar, günümüzde üretilen kumaşlara oranla en sağlıklı olan grupta yer almaktadır. Evet, doğal pamuk ipliklerinden üretilir. Bu sayede ciltte bir alerjik reaksiyonu tetiklemez.
  • Sıcaklar geldiğinde nefes alan kumaşlar ararız. Keten krepler tam da bu ihtiyaçlar için tasarlanmıştır. Hava akışına müsaade eden bir tasarımsal özelliği bulunur. Aslında bunun anlamı onun terletmeyen bir ürün olduğudur. Tiril tiril elbiselerinizde ferah bir yaz sezonu geçireceksiniz.
  • Gelelim kırışmazlık konusuna. Bilindiği üzere ham ketenler yüksek oranda kırışma özelliğine sahip. Her ne kadar mükemmel bir kumaş olsa da kırıştığı için bazen tercih dışı kalabiliyor. İşte tam da bu noktada krep kumaşın kattığı fayda devreye giriyor. Bu sayede keten kumaşlarınız artık kırışmaz bir havaya sahip.
  • Bir diğer önemli husus da yıkama sorunsalı. Kumaşların yıkama pratikliği kullanıcılar için bir tercih faktörü. Keten krepler de iste bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken yıkama talimatlarına uymak.
  • Son olarak fiyatlara değinmekte fayda var. Kumaş fiyatları konusunda kullanıcılar her zaman için makul olanı ister. Yeşim Kumaş online satış mağazası üzerinden tüm kumaşlarda olduğu gibi keten krep kumaş ürünlerine de bütçe dostu fiyatlar ile ulaşabiliyorsunuz.
keten-krep-kumas-1

Keten Krep Kumaş Özellikleri

Keten Krep Kumaş Fiyatları

Bir kumaşın kullanıcısı tarafından memnun karşılanmasında fiyat ve performans orantılaması çok önemlidir. Yani bir kumaş ne kadar kaliteli olursa olsun eğer değerinin çok üstünde bir paraya satılıyorsa bu hoş karşılanmaz. Bu sebeple keten krep kumaş fiyatları hakkında bilgi sahibi olmakta fayda var.

Keten krep kumaş fiyatlarının belirlenmesinde pay sahibi onlarca faktör var. İşçilik, ham madde kalitesi, teslimat bunlardan başlıca olanları. Bu farklı faktörler bir araya geldiğinde ortaya net bir oran çıkıyor. Ancak buradan bir ücret belirtmek hatalı olacaktır. Yapılması gereken en doğru şey Yeşim Kumaş iletişim hatlarımız üzerinden bizleri aramak ya da online satış mağazamızdaki ürünleri incelemek. Bunu yaptığınızda güvenli, makul ve samimi fiyatlar ile karşılaşacaksınız. Çünkü sizleri önemsiyoruz.

Eskiden sadece ham keten kumaş üretilirdi. Ancak günümüzde artan talep ve farklılaşan ihtiyaçlar, yeni teknolojiler kullanılarak çeşitliliği mevcut kıldı. Keten krep kumaşları da bunun sonucunda ortaya çıkmıştır. Ülkemizde bu ürünü üreten sınırlı sayıda fabrika mevcut. Yeşim Kumaş da bunlardan birisi. Üretici konumda olduğu için de avantajlı alışveriş imkanı tanınmakta. Ayrıca toptan kumaş satışlarında da özel fiyat tarifeleri uygulanıyor. Kısacası kumaş ihtiyacı olan herkes için en doğru adrestir Yeşim Kumaş markası. Sizleri de online kumaş mağazamıza davet ediyoruz. Keyifli alışverişler dileriz.

 

İlginizi çekebilir: Şile Bezi Toptan Satış Fiyatları 2022