Genel

Şile Bezi Kumaş Toptan Satış Fiyatları 2022

sile-bezi-kumas-1

Şile bezi kumaş toptan satış yapılan ürünler arasında en çok tercih edilen kumaş türlerinden birisidir. Tekstil dünyasına yön veren şile bezi, kıyafetlerde olduğu kadar ev tekstilindeki ürünlere de şıklık ve zarafet katmaya devam ediyor. İlkbahar ve yaz modalarında mutlaka trendlerde yerini bulmaktadır. Bu yazımızda Şile’nin gurur olan bu kumaş türü hakkında detaylı sunum gerçekleştireceğiz. Keyifli okumalar dileriz…

sile-bezi-kumas-3

Şile Bezi Kumaş Toptan Satış Fiyatları 2022

Şile Bezi Kumaş Nedir?

Yaz aylarında kombin yaparken en büyük sorunsallardan birisi, kullanılacak kumaşın ne olacağıdır. Zira sıcaklarda cildimizi yakan, terleten ve rahatsız eden kumaşların olduğu kıyafetler kullanmak istemeyiz. Bunun yerine doğal, sağlıklı, nefes aldıran ve sıcağı çekmeyen kumaşlara yöneliriz. İşte tam da bu noktada Şile bezi kumaş öne çıkıyor. Bahar ve yaz mevsiminde en ideal kumaş türüdür. Genelde elbise trendlerinde tercih edilse de gömlek ve bluzlerde de severek giyeriz.

Şile bezi kumaş toptan satış oranları havaların ısınmasıyla yüksek seviyelere çıkar. Farklı renk ve desenli çeşitleri vardır. Ancak krem ve beyaz tonlarının ağırlığını modada görürüz. Çok sevilmesinde etkili birçok etken var. Onlardan bazılarını birkaç maddede belirtelim…

  1. Emme özelliği olan ve tamamen sağlıklı yapıda bir kumaştır.
  2. %100 pamuk olması onu hafif ve rahat yapıyor.
  3. Hava akışına izin verir. Bu da terletme yapmaz.
  4. Üzerine nakış ve örgülü desenler yapıldığında geleneksel bir tasarım ortaya çıkar.
  5. Makinada yıkanmaz. Sadece deniz suyu ile temizlenir.
  6. Ütü gerektirmez bir kumaştır.
  7. Şile ilçesine ait bir kumaş türüdür.

Şile bezi toptan satış fiyatları diğer türlere oranla biraz yüksek olabiliyor. Zira materyalinin kaliteli olması ve üretimdeki zorluğu onu özel bir kumaş kategorisine alıyor. Fakat Yeşim Kumaş online satış mağazasından bu kumaşın en kalitelisine ve makul fiyatlısına ulaşabilirsiniz.

Şile bezi kumaş, yüzyıllardır üzerine işlemeler yapılarak kullanılmaktadır. Rengarenk nakışlı elbiseler, gömlekler artık ülkemizde gelenekselleşmiş bir uygulamadır. Her motif tarzının bir ismi vardır. Sümbüllü Çatlak, Gazi Sofrası ve Zülüf Tarağı bunlardan en popüler olanları. Siz de Şile bezi kumaş toptan satış avantajlarından yararlanarak yaz modasına harika işlemeli elbiseler tasarlayabilirsiniz.

Şile Bezi Kumaş Toptan Satış Fiyatları

Şile Bezi kumaş, ülkemizin güzide ilçelerinden biri olan Şile’ye ait üründür. Dünyanın hemen her alanına buradan ihraç edilir. Eskiden geleneksel tezgahlarda elle üretilirdi. Fakat günümüzde artık taleplerin artmasıyla fabrikasyon hale dönüştü. Ancak kalitesi hala ilk günkü gibidir. Bu sebeple popülerliğini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Peki Şile bezi kumaş toptan satış fiyatları ne kadar? işte detaylar…

Öncelikle Şile bezi kumaş toptan satış fiyatları konusunda net bir bilgi vermenin mümkün olmadığını belirtmekte fayda var. Zira kumaşın kalitesi, deseni, işlemesi, ölçüsü gibi faktörler fiyatta belirleyici öneme sahiptir. Güvenilir ve makul fiyatlara ulaşmak isterseniz de şu an doğru yerdesiniz. Yeşil Kumaş üretici olması sebebiyle her zaman için makul fiyatlara kumaş satışı gerçekleştiriyor. Online satış mağazamız üzerinden alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Detaylı bilgiye ihtiyaç duyarsanız da Yeşil Kumaş iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

sile-bezi-kumas-2

Şile Bezi Kumaş Toptan Satış Fiyatları 2022

Şile Bezi Kumaşın Metresi Ne Kadar?

Şile bezi kumaş toptan satış olarak yapıldığı gibi taleplere göre metre halinde de satılmaktadır. Bu sebeple çoğunlukla ‘Şile bezi kumaşın metresi ne kadar?’ gibi soruyla karşılaşıyoruz. Doğal ve pamuksu yapısıyla yaz aylarında trendlerin vazgeçilmezi olan bu kumaşı metre hesabıyla alarak kendinize harika bir elbise hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz üzerinize işlemeli bir gömlek ile sıcak havalarda ferah bir giysiye sahip olabilirsiniz.

Yeşim Kumaş 2022 yılında da Şile bezi kumaş talebi olanlara en kaliteli ve makul fiyatlı ürünler sunmaya devam ediyor. %100 pamuk ürünlerinden ürettiğimiz bu kumaşa online satış mağazamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sıcaklar havalar baş gösterdiğinde hemen herkesin aklında aynı soru belirir: ‘Yazın terletmeyen kumaşlar hangileri?’ Yaz aylarında şıklık kadar kumaşın ferahlığı ve doğallığı da önemlidir. Salaş ve tiril tiril elbiseler ile vücut nefes aldırılabilir ve terlemelerin önüne geçilebilir. Bunun için Şile bezi kumaş toptan satış tercihinde bulunabilirsiniz. Kumaşlar hakkında daha fazla bilgi için Yeşim Kumaş blog sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yorum ve görüşleriniz için Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın.