Genel

Flanel Kumaş Fiyatları 2022

flanel-kumas-fiyatlari-2

İlk olarak 17. yy’da Galler’de bulunan flanel kumaş fiyatları bakımından da en çok merak edilen ürünler arasında yer alıyor. Eskiden yerel Galler halk kıyafetlerinde tercih edilirken günümüzde tüm toplumların giyim ve diğer sektörlerinde vazgeçilmez bir hale geldi. En yaygın kullanımı spor kıyafetlerde görürüz. Kolay ve rahat kullanımıyla da gündelik modanın lokomotif görevini görmektedir.

Kumaş satın almak kolay gibi görünebilir ama gelişigüzel seçimler kullanıcıları mutsuz eder. Doğru ihtiyaç doğru kumaş türleriyle buluşturulması gerekir. Aynı zamanda doğru ücret karşılığında da satın alınmalı ki bireyler bundan mutluluk duysun. Peki ama flanel kumaş fiyatları ne kadar? Bunun tek ve doğrudan bir yanıtı olamaz. Çünkü kendi içinde de farklı unsurlara bölünen bir üründür. Ama en çok tercih edilen modellerinin ortalama fiyatlarını listeleyebiliriz.

2022’nin Flanel kumaş fiyat listesi:

 • Siyah Beyaz Ekose Desenli Flanel Kumaş fiyatı – 75 ile 100 TL arasında
 • Kazayağı Desenli Flanel Kumaş fiyat – 75 ile 100 TL arasında
 • Tarçın Ekose Desenli Flanel kumaş fiyatı – 75 ile 100 TL arasında
 • Desenli 2022 flanel kumaş fiyatı – 45 ile 100 TL arasında
 • Kareli flanel kumaşın 2022 fiyatı – 55 ile 100 TL arasında
 • Renkli kareli flanel fiyatı – 64 ile 100 TL arasında

Yukarıdaki flanel fiyatları net rakamları ifade etmez. Her dönem kumaş fiyatlarında inişler çıkışlar yaşanır. Önemli olan Yeşim Kumaş ile iletişim kurup güncel bilgileri talep etmektir. Ya da güncel koleksiyonumuzdaki oranlara da bakabilirsiniz.

Kumaş seçerken çoğu kullanıcı için bütçe ayarlaması önem arz eder. Makul rakamlar ile alışveriş yapmak herkesi mutlu eder. Ama bunun için bir dizi ön planlama yapılması önemlidir. Tasarlayacağınız kıyafete ya da ev tekstili ürünlerine kaç metre kumaşın gideceğini belirleyin. Böylece nokta atışı alışveriş yapacaksınız. Diğer yandan Yeşim Kumaş olarak çok sayıda satın alma opsiyonu tanıyoruz. İsterseniz kredi kartına taksitli alışveriş yapabilir isterseniz de havale ile gönderim sağlayabilirsiniz.

Flanel Kumaş Fiyatları 2022

Flanel kumaş ile çok şık ceket, etek, elbise ya da gömlek yapabilirsiniz. Kareli ve desenli modelleri bu ürünleri tasarlamak için çok uygun özelliğe sahiptir. Ayrıca takım elbise sektöründe gerek kadın gerekse erkek trendlerinde sıklıkla imzasını görmekteyiz. Kısacası çok yönlü bir kumaştır ve bulunduğu her alanda zarafeti getirir. Giyimi kolay olduğu kadar dayanıklıdır da. Uzun yıllar yıpranmadan raflarda durabilir. Peki ama böylesine özel olan flanel kumaş fiyatları 2022 yılında kaç TL oldu? Pahalı mı yoksa ucuz mu? İşte yanıtları…

flanel-kumas-fiyatlari-1

Flanel Kumaş Fiyatları

Flanel kumaşların 2022 metre fiyatı:

 • Elbiselik flanel kumaş fiyatları 2022 – 75 TL ile 100 TL aralığında
 • Ceketlik flanel kumaş fiyatı 2022 – 45 TL ile 100 TL aralığında
 • Takım elbiselik flanel fiyatı – 75 TL ile 125 TL aralığında
 • Pantolonluk flanel fiyatı – 50 TL ile 100 TL aralığında
 • Eteklik flanel fiyatları – 65 TL ile 125 TL aralığında
 • Kaban için flanel kumaş fiyatı – 75 TL ile 125 TL aralığında
 • Nevresim için flanel kumaşı – 60 TL ile 100 TL aralığında

Tüm bu flanel kumaş fiyatları 2022 yılı için metre hesabıyla birimlendirilmektedir. Ayrıca net bir rakamı da ifade etmez. Sadece günümüzdeki oranlarıyla fikir vermesi için belirttik. En güncel en samimi ve en makul fiyatları görmek için Yeşim Kumaş koleksiyonuna davetlisiniz.

Flanel Kumaşın Metresi Ne Kadar?

Flanel kumaşlar en 150 boy 100 cm olarak satışa sunulmaktadır. En oranında değişim olmaz ama boylarda dilediğiniz kadar alabiliyorsunuz. İster 1 metre isterseniz de 50 metre alabilirsiniz. Satın alacağınız miktar arttıkça fiyatlarda değişim olmaz. Site üzerinde gördüğünüz oranlar ile hesaplama yapılır. Metresini ise ortalama 100 TL civarlarına satın alma imkanınız var. Güncel fiyat rakamlarını za sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Flanel Kumaş Pahalı mı?

Günümüzde artık o kadar çok kumaş türü üretilmekte ki her kumaşın bir alternatifini bulmak kolay hale geldi. Aslında bu çeşitlilik insanlara bütçe yönünden de seçenek oluşturdu. Pahalı olan bir üründen vazgeçip bunun yerine makul olana yönelme esnekliğini kazandı kullanıcılar. Flanel kumaş pahalı mı? sorusu da bu kıyaslamaları yapmak için sorulmaktadır. Bu konuda flanel kumaşların pahalı olmadığını net olarak söyleyebiliriz. Evet ucuz bir ürün de değil ama sunduğu estetik görünüm, kalite ve kullanışlılık göz önünde bulundurulunca metresine 100 TL civarlarında bir para ödemek yüksek değildir.

Ucuz Flanel Kumaş Var mı?

Ucuz flanel kumaş var. Ama maliyeti düşürmek ve ucuza satmak adına üretimde kalitesini ne yazık ki düşürüyorlar. Az miktarda indirimli ürüne sahip olacaksınız diye ömrü kısa, kolay solan ve deforme olan bir kumaşı evinize sokuyorsunuz. Bunun yerine bir miktar yüksek olsun ama en üst kaliteye sahip olsun mantalitesini öneriyoruz sizlere. Çünkü kumaşlar önemsenmelidir. Cilt sağlığı fe ferahlığı için önemli bir detaydır.

En Uygun Flanel Kumaş Nereden Alınır?

En uyguna kumaş satabilmek için önce üretici olmak gerekir. Böylece kullanıcılar ile uygun oranla ürünleri buluşturabilirsiniz. Yeşim Kumaş bunun için var. En kaliteli modelleri en ucuz fiyatlar ile buluşturuyor. Siz de binlerce mutlu müşteri arasında yerinizi alabilirsiniz.

flanel-kumas-fiyatlari-3

Flanel Kumaş Fiyatları

1 Metre Flanel Kumaş Kaç TL?

Metre ile flanel kumaşın fiyatı ortalama 100 TL’dir. Kimi modele göre 50 TL’ye de bulunabiliyor kimisinde 125 TL seviyelerine çıkabiliyor. Metre talebi arttıkça ücretin kat sayısı da artacaktır. Güvenilir rakamlar için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Toptan Flanel Kumaş Fiyatları

Kimisi kumaş alışverişlerinde toptan konsepti tercih edebiliyor. Üstelik bu sadece tekstil üreticileri için geçerli değil. Aynı şekilde bireysel kullanımlar için toptan alışverişler yapılabiliyor. Çünkü kullanım alanı çok fazla ve esnektir. Toplu bir sipariş ile çok sayıda giyim türü ya da ev tekstili modeli tasarlanabilir. Toptan flanel kumaş fiyatları için de çok sayıda liste ücreti var. Her biri farklı oranlar ile kullanıcıya sunuluyor.

Online toptan kumaş markası olan Yeşim Kumaş, binlerce ürünüyle ülkenin en büyük koleksiyonuna sahip. Flanel kumaş arayanlar için de yüzlerce harika modeli koleksiyonunda barındırıyor. Trendlere uygun ve enerjisi yüksek bir kumaş mı arıyorsunuz? Doğru adrestesiniz…

Online Flanel Kumaş Fiyatları

Kumaş sektöründe online siparişler her zaman uygun alışverişin adresidir. Çarşı Pazar ile kıyaslandığında metre başına bariz avantajlar görülmektedir. Elbette buna sahip olmak için öncelikle doğru adresi tercih etmek gerekli ki günümüzde bunun karşılığı Yeşim Kumaş olarak gösterilir. Online flanel kumaş fiyatları 2022 senesinde gayet bütçe dostu ve bireyleri yormayan düzeylerde belirlenmiştir.

Kare desenli flanel kumaş ile güzel gömlekler tasarlayabiliyorsunuz. Düz çizgili modelleriyle de takım elbise dikerek şıklığınızı öner çıkarıyorsunuz. Pantolon tasarlamak isteyenler için de düz ve pamuklu çeşitleri öneriliyor. Her ihtiyaç için en güzel seçeneklerden birini kesinlikle flanel kumaşlar oluşturuyor. Hemen şimdi koleksiyonumuzdan en beğendiğiniz ürünü sepetinize atın. Hızla adresinize ulaştıralım.

 

İlginizi çekebilir: Ucuz Kumaş Çeşitleri ve 2022 Fiyatları

Benzer Yazılar