Genel

Desenli Vual Kumaş Fiyatları 2022

desenli-vual-kumas-fiyatlari-3

Desenli vual kumaş fiyatları 2022 tekstil dünyasında en çok merak edilen konuların başında deliyor. İnce ve pamuklu yapıda bir kumaş olması, yaz aylarına yaklaştığımız şu sıcak günlerde daha da önemli hale geliyor. Zira güneşin kavurduğu günlerde cildin hava alması için özel kumaşlardan üretilmiş elbise, bluz ya da gömlek giymek gerekli.

Vual kumaşların rahat ve hafif ürünler olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Zaten çoğunlukla pamuk ile karıştırılmasının sebebi de budur. Ancak her ikisi farklı türde kumaşlardır. Onun en belirgin özelliklerinden birisi de renk ve desen çeşitliliğine sahip olmasıdır. Canlı ve farklı desenler ile yaz sezonunda dinamik kimliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Plajda, çarşıda, sokakta, markette kısacası her yerde vualden yapılmış kıyafetler giyebilirsiniz.

Yeşim Kumaş online satış mağazasında vual ürünlerinin her türlüsünü bulmanız mümkün. İlkbahar motiflerinin en güzelleri kataloğumuzda yer alıyor. Üstelik desenli vual kumaş fiyatları 2022 yılı için bütçe dostu oranlar ile satışa sunuluyor. Yeni trendlerde en çok beğenilen türlerinden bazıları şunlardır:

 1. Beyaz Üzerine Pembe Çıtır Desenli Pamuklu Vual Kumaş
 2. Leopar Desenli İpek Vual Kumaş
 3. Lacivert Etnik Desenli İpek Vual Kumaş
 4. Yeşil Şal Desenli İpek Vual Kumaş
 5. Pembe Geometrik Desenli İpek Vual Kumaş
 6. Batik Desenli İpek Vual Kumaş
 7. Flamingo Desenli İpek Vual Kumaş
desenli-vual-kumas-fiyatlari-1

Desenli Vual Kumaş Fiyatları

Desenli Vual Kumaş Özellikleri

Vual kumaşlar bilindiği üzere ipek veya pamuktan üretilmektedir. Bu iki materyalin de harika desenleri olduğunu görürüz. Sadece geometrik desenler değil aynı zamanda baskılı şekillere de şahit oluruz. Kısacası 7’den 70’e herkes tarafından çok sevilerek kullanılır. Şimdi de bu kumaşın özelliklere değinmekte fayda var. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

 • İlk olarak kumaşın saf pamuktan üretildiğini belirtmekte fayda var. Bu yadsınamayacak derecede önemli bir husustur. Zira alerjik etkiye sebebiyet vermez. Özellikle de sıcak havalarda artan alerjik reaksiyonlar düşünüldüğünde Vual kumaş çok iyi bir alternatif sunuyor.
 • Diğer yandan ipeksi görünüme sahiptir. Zaten sık sık ipek kumaş ile karıştırılmaktadır. Parlak ve kaygan yüzeyi ile muhteşem zarif bir görünümü vardır. Bu kumaşı giysiye dönüştürerek siz de tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz.
 • Vual için yaz kumaşı dedik. Bunun sebebi terletme yapmayan bir yapıya sahip olması. Pamuksu yüzeyi ve hava akışını sağlayan gözenekleri ile ferah bir yaz geçirmeniz mümkün.
 • Yıkama yönünden biraz dikkat istediğini belirtmekte fayda var. Yıkama talimatlarına harfiyen uyulduğu taktirde hiçbir sorun ile karşılaşmazsınız. Ayrıca kuru temizlemeleri tercih etmeniz işinizi daha da kolaylaştıracaktır.
 • Kolay kırışan bir yapıya sahip olsa da ütülenmesi mümkün.

Yukarıda belirttiğimiz özelliklere ek olarak desenli vual kumaş fiyatları konusuna da değinmekte fayda var. 2021 yılındaki oranları kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılandı. Yeşim Kumaş markası olarak 2022 yılında da bütçe dostu fiyat politikamıza devam ediyoruz. Online kumaş satış mağazamız üzerinden yeni trendlerdeki desenleri seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Özenle kargolayarak kısa sürede adresinize temin ediyoruz.

desenli-vual-kumas-fiyatlari-2

Desenli Vual Kumaş Fiyatları 2022

Desenli Vual Kumaş Nerelerde Kullanılır?

İnceliği ve zarafeti ile kadın erkek fark etmeksizin herkesin gönlünde taht kuran Vual kumaşlar, kullanım alanının yaygın olmasıyla ün salmıştır. Bahar ve yaz aylarında alışverişe gittiğimizde ürünlerin iç etiketlerine bakınca sıklıkla bu kumaşın ismini görürüz. Şüphesiz bunda şıklığı kadar sağlıklı oluşunun da payı büyük. %100 pamuk ve doğal materyallerden üretilir. Hiçbir kimyasal katkı maddesi kumaşa girmez. Elbette günümüzde bazı firmalar daha ucuza satmak için içerisine yapay materyaller katabiliyor. Yeşim Kumaş ailesi olarak bu tür kumaşlardan uzak durmanızı öneriyoruz. Zira sağlığınız için risk teşkil etmektedir.

Desenli vual kumaş fiyatları kadar nerelerde kullanıldığı da merak konusu. Gündelik giyimde hemen her alanda tercih edildiğini söyleyebiliriz. Buna ek olarak tesettür giyimde de hatırı sayılı bir yere sahiptir. Özellik şal ve eşarpların neredeyse tamamının vual kumaştan yapıldığını göreceksiniz. Ayrıca elbise, şapka ve iç çamaşırında da büyük oranda vual tercih edilmektedir.

2022 trendlerinde sıkça merak edilen desenli vual kumaş fiyatları konusunu yukarıda detaylandırdık. Eğer bu yazıyı verimli bulduysanız Yazın Serin Tutan Kumaşlar konusu da ilginizi çekecektir. Ayrıca yorum ve görüşleriniz için Instagram hesabımıza davetlisiniz.