Genel

Polar Kumaş Fiyatları 2022

polar-kumas-fiyatlari-3

Polar kumaş fiyatları, günümüzde en çok tercih edilen ve sevilerek kullanılan kumaşlardan biri olan polar kumaş hakkında en çok merak edilen bir konu. Bu kumaş türü, sahip olduğu özellikleriyle dünya genelinde yoğun tercihe sahip. Kadın, erkek ve çocuk kategorisinde özellikle giyim türünde polar tercih ediliyor. Özel yapısı sayesinde sıcak tutması, ütü gerektirmemesi ve teni rahatsız etmeyen yüzeyi onun en belirgin özelliği.

Polar kumaş fiyatları 2022 yılında da farklı oranlardan satışa sunuluyor. Çünkü her kumaşın kalitesinde farklılıklar görmek mümkün. Bu da fiyat konusunu etkileyen bir unsur. Yeşim Kumaş online satış mağazamızdan sipariş vereceğiniz tüm kumaş ürünlerinde olduğu gibi polar kumaş çeşitlerinde de en üst kaliteye sahip olursunuz. Üstelik kaliteyi düşündüğümüz kadar fiyatlarının da bütçenize uygun olmasını önemsiyoruz.

Her polar kumaş, aynı kaliteyi sunmaz. Özellikle günümüzde ucuz polar kumaş adı altında satılan ürünlerin kullanım süresi oldukça kısa olmaktadır. Bu da aslında bireyler için maliyet yükselten bir unsur oluyor. Aynı zamanda kalitesiz kumaşlar kimyasal maddeler içerir. Bu da sağlığınızı riske atan bir unsurdur. Yeşim Kumaş olarak sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsiyor, en üst kalitede kumaş sunuyoruz. Üstelik polar kumaş fiyatları da bütçe dostu orandadır. Detaylı bilgi için kategorimizi inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

polar-kumas-fiyatlari-1

Ucuz Polar Kumaş

Polar Kumaş Fiyatları

Giyim, ev tekstili ve aksesuar alanlarında kış koleksiyonlarının vazgeçilmezi olan polar kumaş, kullanıcıların içini ısıtırken aynı zamanda zarafeti de öne çıkarıyor. Hafifliğiyle de vücudun nefes almasını sağlıyor. Peki polar kumaş fiyatları ne kadar? İşte detaylar…

Polar; rahat, yumuşak, sağlıklı ve sıcak tutan bir kumaştır. Tüm bu özelliklerinin yanına Yeşim Kumaş markası olarak farklı renk ve desen çeşitlerini de sunuyoruz. Üstelik tüm ürünlerimiz tamamen doğal ve kimyasal içermez. Özellikle de bu detay, bebekleriniz için çok önemlidir. Zira bebeklerde polar kumaş kullanımı çok yaygındır.

Polar Kumaş Metre Fiyatı

Yeşim Kumaş online satış mağazasında bulunan polar kumaş fiyatları, ürünün özelliklerine ve metrekaresine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızı inceleyerek tarzınıza ve taleplerinize en uygun polar kumaşı bulabilir, birkaç dakikada siparişinizi verebilirsiniz.

Polar kumaşın kullanım alanı, diğer kumaş türlerine oranla çok daha yaygındır. Bu da günümüzde onu oldukça popüler bir hale getiriyor. Polar kumaş metre fiyatı konusuna geçmeden önce bu harika ürünü nerelerde tercih edebileceğinize bir göz atalım…

  • Yetişkinlerin yanı sıra bebeklerin de giyimi için kullanılabilir.
  • Ayrıca koltuk örtüsü için ideal bir tercihtir.
  • Kış aylarında dışarıya çıktığınızda ısınmak için şık bir şal olarak da değerlendirebilirsiniz.
  • Battaniye amacıyla da bu kumaş kullanılabilir.
  • Soğuk bir iklime sahip bölgede yaşıyorsanız ceketlerinizde astar amacıyla kullanabilir, böylece kolayca ısınabilirsiniz.

Yeşim Kumaş online satış mağazasında her ihtiyaca göre farklı renk ve desenli polar kumaş ürünleri bulunmaktadır. Haki, yeşil, krem ve siyah en çok tercih edilen renkler arasında. Markamızı taşıyan tüm ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

polar kumas fiyatlari 2

Polar Kumaş fiyatları

Desenli Polar Kumaş Fiyatları

Günümüzde en çok tercih edilen çeşitlerden biri olan desenli polar kumaş, kendi içerisinde normal desenli ve kendinden desenli olmak üzere 2 farklı çeşide ayrılır. Kaliteli bir ürünü tercih ettiğinizde, içinde kesinlikle bir kimyasal işlem olmadığını bilirsiniz. Ayrıca %100 pamuk özelliğine sahip olur. Peki desenli polar kumaş fiyatları ne kadar? En doğru bilgi için kategorisini detaylıca inceleyebilirsiniz.

Yeşim Kumaş online mağazamızda zevkinize en uygun olan polar kumaşı satın alabilirsiniz. Üstelik bunu kalite ve makul fiyat ile gerçekleştirirsiniz. Ayrıca kaşe, welsoft ve kaşmir kumaş seçeneklerimiz de ilginizi çekebilir.

Polar Kumaş Online Satış

Eskiden kaliteli bir kumaşa ulaşmak hayli zor ve zahmetliydi. Çarşı ve cadde dükkanlarında bu ihtiyaç giderilse de kalitesi hakkında güven sağlamak çoğu zaman güç olabiliyordu. Ancak günümüzde teknolojinin gelişmesi ve internetin yaygın kullanıma ulaşmasıyla birlikte, polar kumaş satın almak oldukça kolay hale geldi. Artık birkaç dakikanızı ayırarak sipariş verebiliyorsunuz. Ayrıca polar kumaş fiyatları da online mağazalarda çok daha makul oranda.

Polar kumaş online satış mağazamız, sektörün lider konumundaki e-ticaret portallarından biridir. Siparişlerinizi hızla hazırlayarak kargolayarak ve adresinize ulaştırıyoruz. Siz de binlerce memnun müşterilerimizden biri olmak isterseniz, siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca fikir verici paylaşımlar yaptığımız Instagram hesabımıza davetlisiniz.

Benzer Yazılar