Genel

Penye Kumaş Fiyatları 2022

penye-kumas-fiyatlari-2022-1

Penye kumaş fiyatları, çok yaygın bir kullanım alanına sahip olduğu için fazlasıyla merak edilmektedir. Toplumumuzda hemen her mevsim tercih edilmektedir. Pamuk ipliğinden üretilmektedir. Uzun pamuk elyaflarından üretildiği için dayanıklı ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Tekstil sektörü için vazgeçilmez olan penyeler, hemen her mevsim moda koleksiyonlarında yerini alır. Bu yazımızda hepimizin severek tercih ettiği penye kumaş hakkında detaylı bilgi derledik. Keyifli okumalar dileriz…

Penye kumaş fiyatları 2022 yılında farklı oranlar ile satışa sunulmaktadır. Her kumaşta olduğu gibi penyenin de farklı versiyonları bulunmaktadır. Haliyle bu da fiyat konusunda çeşitliliği yaratıyor. Ancak diğer kumaş gruplarına göre ele alındığında gayet makul oranlarda karşımıza çıkıyor.

Yeşim Kumaş markası olarak kumaş çeşitlerinde sizlere bütçe dostu fiyatlar sunuyoruz. Penye kumaş fiyatları 2022 yılında sitemizde en iyi oranlarla belirlendi. Online satış mağazamızda satışa sunulan penye çeşitlerini şu şekilde listelemek mümkün:

  1. Desenli Viskon Penye
  2. Desenli Pamuk Penye
  3. Düz Pamuk Penye
  4. Kışlık Penye
  5. İki İplik Penye
  6. Üç İplik Penye
  7. Lacoste Penye
  8. Ribana Kumaş

İdeal penye kumaş fiyatları erişimi için öncelikle ihtiyacınızı karşılayacak olan kumaş türünü belirlemenizde fayda var. Bilindiği üzere dört mevsim de bu kumaş kullanılmaktadır. Fakat her mevsime göre farklı versiyonu bulunur. Örneğin desenli viskon penye bahar aylarında tercih edilirken kışlık penye soğuk mevsimler için idealdir.

penye-kumas-fiyatlari-2022-2

Penye Kumaş Fiyatları 2022

Penye Kumaş Fiyatları

Penye kumaşlar, pamuk elyaflarının icadından günümüze kadar varlığını hep sürdürmüştür. Oldukça köklü bir geçmişe sahip oluşu, onu geleneksel bir kumaş yapıyor. Pamuksu özelliğiyle kıyafetlerde rahat ve pürüzsüz bir imkân sunuyor. Nefes alıyor olmasıyla da yaz aylarında ülkemizde vazgeçilmez bir öneme taşıyor. Peki penye kumaş fiyatları 2022 yılında ne kadar? İşte detaylar…

Penye kumaş fiyatları belirlenirken birçok bileşen göz önünde bulundurulur. Üretimde kullanılan materyalin kalitesi, üretici firmanın güvenirliği, tasarımı ve çeşitliliği bunlara örnek olarak gösterilebilir. Yeşim Kumaş markası altına bulunan tüm ürünler en üst kalitededir. Bu ilke penye kumaşlar için de geçerli. Sizler için kalite ve uygun fiyatları bir araya harmanlıyoruz.

Penye Kumaş Kilo Fiyatları

Penye satışında farklı yöntemler bulunur. Bunlardan birisi de kilo ile alımdır. Beğendiğiniz çeşidini kilo ile temin etmeniz mümkündür. Penye kumaş kilo fiyatları da bütçenize yormayacak düzeyde. Hemen her bütçeden birey bu kumaşı satın alarak harika tasarımda kıyafetler üretebilir. Ayrıca sadece giyim sektöründe değil ev tekstilinde de tercih edebilirsiniz.

Toptan Penye Kumaş Fiyatları

Tekstil endüstrisinde kumaş alımları bilindiği üzere toptan bir şekilde gerçekleşir. Büyük üretim kapasitesine sahip firmalar bu ürünü tüm çeşitleriyle büyük miktarlarda tercih eder. Tahmin edileceği üzere toptan penye kumaş fiyatları, perakende türüne oranla daha makul oluyor. Online satış mağazamız üzerinden toptan siparişlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Desenli penye kumaş, üretim sürecinde boyayı iyi tutmaktadır. Bu sayede yıkanma sırasın boyasında solma ya da kumaşta çekme gibi sorunsallar yaşanmaz. Bu da onu daha da popüler hale getirmektedir. İş hacminize göre toptan penye siparişi verebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı daha makul oranlara karşılayabilirsiniz.

30/1 Penye Kumaş Fiyatları

Bu kumaş, penye ipliğinden üretilir. Penye ipliği ise günümüzde sıklıkla karde pamuk ipliği ile karıştırılmaktadır. Fakat ilk bakışta benzerlik görünse de penye ipliği daha kaliteli bir yapıya sahiptir. Görünümü hayli düzgün ve yapısı homojendir. Kısacası bu kumaştan üretilen ürünler her zaman için daha dayanıklı ve şık görünümlüdür demek mümkün. 30/1 penye kumaş fiyatları konusuna geçecek olursak güvenilir ve doğru ücretleri öğrenmek için sitemizi inceleyebilirsiniz.

30/1 Süprem Penye Kumaş Fiyatları

Süprem kumaş, penyenin jakarlı baskı tekniği ile üretilmiş halidir. Genellikle enine baskı tekniği tercih edilir ve her iki yüzeyinde özel örgü teknikleri ile üretilmektedir. Fiyatı bu sebeple diğer türlerine oranla biraz daha yüksek olabiliyor. Çünkü üretim süreci hayli zahmetlidir.

Havaların ısınmaya başladığı şu bahar günlerinde yaz ayı için giyim planlarınızı yapıyorsanız, penye kumaşı mutlaka listenize almanızı tavsiye ediyoruz. Kavurucu güneş ışınlarından cildinizi koruyarak nefes almasını sağlayabilirsiniz. Yeşim Kumaş olarak üst kalite kumaşlarımız ile sizlerin yanınızdayız.

İlginizi Çekebilir: Viskon Kumaş Sağlıklı mı?