Genel

Welsoft Halı Örtüsü Nedir? Modelleri ve Fiyatı

welsoft-hali-örtüsü-1

Ev tekstili sürekli olarak gelişim ve çeşitlilik gösteren bir alandır. Welsoft halı örtüsü de bu gelişim sonucu ortaya çıkan yeni nesil bir kullanım ürünüdür. Ev hanımları çok severek tercih eder ve günümüzde kullanım popülasyonu hayli yoğundur. Özünde Welsoft kumaştan oluşmaktadır ve buradan gücünü ve şıklığını alır. Peki nedir bu Welsoft kumaştan üretilen halı örtüleri? Hangi modelleri var? Fiyatları ne kadar oldu? Kullanıcı yorumları nasıl? Hepsini bu yazıda bulacaksınız eksiksiz olarak.

Welsoft Halı Örtüsü Nedir?

Welsoft halı örtüsü ne demek? sorusunu sık duyarız. Özel lastikli yapısı sayesinde halıyı kaplayan, onu dış faktörlerden koruyan, daha uzun süreli kullanımını tetikleyen ve şıklık faktörünü öne çıkaran ürünlere verilen isimdir Welsoft halı örtüleri. Halı için bir kumaş ihtiyacı olduğunda en çok bu kumaş türü tercih ediliyor günümüzde her dönem.

welsoft-hali-örtüsü-3

Welsoft Halı Örtüsü

Halı örtüleri ile hem halınızı dış faktörlere karşı korumak hem de yaşam alanınızda farklı bir estetik ambiyans yaratmanız artık mümkün. Çok sayıda kumaş türünden üretilse de bugün için zirvede Welsoft kumaşlar bulunmaktadır. Bunda antibakteriyel olması, yanmaz olması ve kolay temizlenebilmesinin etkisi büyük elbette. Ayrıca fiyatlardaki makullük de bu listeye rahatlıkla eklenebilir. Yeşim Kumaş mağazasına girdiğinizde tüm bu avantajlara sahip olabileceğiniz ürünü satın alıyorsunuz. Yüzlerce Welsoft modeli var. Her biri güzel ve özel. İncelemenizi öneriyoruz.

Welsoft Halı Örtüsü Kumaşı Özellikleri

Halı örtüsü siparişlerinde kumaşın özellikleri incelenmeli ve gelişigüzel satın almalardan kaçınılması gereklidir. Böyle ancak bireyle kaliteli ve şık halı örtülerine sahip olabilmektedir. En başta dayanıklı olması gerekiyor ki halıları rahatlıkla koruyabilsin. Sonrasın da kolay temizlenmesi en önemli koşullardandır. Diğer detaylar da var tabi ve bunları bir liste halinde yazdık.

Welsoft halı örtüsünün genel özellikleri:

 • Welsoftlar bilindiği gibi yanmaz ve alev almaz özelliktedir. Yaşam alanlarındaki halıların kaplanması için elzem bir detay bu.
 • Su geçirmez kumaşlardır. Sıvı ya da yağ dökülmelerinde bu materyaller halınıza kesinlikle sızma yapmaz.
 • Çocuklu ailelerin sağlık faktörünü göz önünde bulundurması gerekiyor. Welsoft bu konuda en iyisi.
 • Toza karşı alerjisi olan ya da astım sağlık problemi yaşayanlara halı örtülerini doktorlar önermektedir. Tozun havaya kalkmasını ciddi oranda önler.
 • Rahat ve hava alıcı kumaşlar olduğu için yazın evlerde sıcak bir ortama sebep olmaz.

Görüleceği gibi çok net olarak kullanıcılara avantajlar sağlıyor Welsoft halı örtüsü ürünleri. Ama bu detay her kumaşın aynı kalitede olduğu anlamını da akıllara getirmesin. %100 kalitede bir Welsoft almazsanız istenilen performansları yakalamanız imkansızdır. Bu konuda Yeşim Kumaş mağazasınız tercih edin, kalite çekincelerinize son verin.

Welsoft Halı Örtüsü Yıkanır mı?

Halı örtüleri yıkanması gerekiyor. Aksi halde yüzeysel kirlenmeler giderilemez ve halılar da zarar görür. En çok kullanılan örtü Welsoft kumaş olduğu için de yıkanır mı konusunu merak ediyorsunuz muhakkak. Yanıt olarak hemen evet yıkanabilir detayını ekleyelim. Zaten bu özelliği sebebiyle de firmalar ev tekstilinde Welsoftun gücünden faydalanır. Aksi durumda lastikli halı örtüsü için gözde bir kumaş olmadı.

Welsoft Lastikli Halı Örtüsü

Neden lastikli halı örtüsü kullanılır? Evlerde bu tür ürünlerin kullanımına ihtiyaç doğuracak çok sayıda faktör sıralayabiliriz burada. Ancak en temele inersek kirden ve tozdan korumak diyebiliriz. Ancak buna ek olarak önemli bir husus daha var ki o da evcil hayvanlar. Bilindiği üzere kedi ya da köpekler halılar ile haşır neşir olmayı çok sever. Hatta kimi zaman bu minik dostlarımız halıları pisleyebiliyorlar. Hiç istenmeyen sonuçlar doğuran bu eylemden korunmanın tek yolu ise Welsoft lastikli harlı örtüsü kullanmaktır. Evet, bu sistem sayesinde çiş ya da dışkı durumlarında halıya herhangi bir temas olmaz. Örtüyü çıkarıp makinada yıkarsınız ve yeniden kullanmaya başlarsınız.

Welsoft lastikli halı örtüsü takmak ve sökmek çok pratik. Lastikli bir ürün olduğu için halı kenarlarına çok kolay geçer. Söküm için de bir taraftan bu lastiği çıkarmanız yetiyor. Ayrıca yıkama sonrasında bu lastiklerde gevşeme gibi bir durum yaşanmaz. Kaliteli lastik kullanın, mağdur olmayın.

Welsoft Halı Örtüsü Modelleri

Evinde zarafetten ödün vermeyen ev hanımları için halılar önemlidir her daim. Güzel bir görünüm sağlamak isteyen kadınlar halı örtüsü seçimlerinde hiç acele etmez, modelleri inceler, renklerine ve desenlerine karar kılar. Ama sabit olan şudur ki örtü kesinlikle Welsoft kumaştan olacaktır. Çünkü diğer hiçbir kumaştan böylesine bir performans beklenemez.

welsoft-hali-örtüsü-2

Welsoft Halı Örtüsü

Halı örtüsü hazır satılan bir ev tekstili ürünüdür. Ancak daha az maliyetli bir satın alma gerçekleştirmek istiyorsanız kumaş satın alarak kendi tarzınızı hazırlayabilirsiniz. Yeşim Kumaş mağazasında yer alan yüzlerce model Welsoft sayesinde kişiye özel bir halı örtüsü dikme imkanı sunuluyor. Tek ihtiyacınız olan yeterli miktarda kumaş ve aynı oranda lastik temin etmek. Sonrasında kolayca ürünü dikebilirsiniz. En çok satan renkleri listeledik. Yeni halı örtüsü trendlerinde bu renkleri muhakkak göz önünde bulundurunuz.

Welsoft halı örtülerinde en çok tercih edilen renkler:

 • Puantiye Desenli Welsoft Kumaş
 • Lacivert Welsoft
 • Etnik Desenli Welsoft Kumaş
 • Leopar Desenli Welsoft Kumaş
 • Kırmızı Kare Desen Welsoft Kumaş
 • Kırmızı Üzerine Beyaz Puantiyeli Welsoft Kumaş
 • Lacivert Ekose Desenli Welsoft Kumaş
 • Zebra Desenli Welsoft Kumaş
 • Somon Ayıcık Desenli Welsoft Kumaş

Welsoft Halı Örtüsü Fiyatı

Her markanın farklı fiyatta Welsoft halı örtüsü satacağını unutmayın. Hazır ev tekstili ürünlerinde halı örtüleri tahmin edileceği gibi maliyetli oranlar ile satışa sunuluyor. Zira buna işçilik gibi bir faktör de giriyor. Ama kendi kumaşınızı satın alarak en makul seviyelerde modele sahip olmanız mümkün. Metrekaresine 150 – 175 TL aralığında bir ücret ödüyorsunuz. Halınızın boyutuna göre de kaç m2 gidecekse buna göre sipariş oluşturabilirsiniz.

Welsoft Halı Örtüsü Kullanıcı Yorumları

Daha önce Welsoft kumaştan dikilen halı örtülerini kullanan çok sayıda kullanıcı var. Bu kişiler yeni alacaklara fikir vermesi için yorumlarda bulundular. Bu gerçek kişi yorumlarından bazılarını sizler için derledik. Tercihlerinize katkısı olması dileğiyle…

Welsoft Kullanıcısı 1: Bu yıl ilk defa halı örtüsü satın aldım. Welsoft kumaş tercih ettim ve memnun kaldığımı söyleyebilirim. Çocuğum birkaç defa halıya süt döktü ama herhangi bir halıya kir geçmedi. Verdiğim para helal olsun.

Welsoft Örtü Kullanıcısı 2: İnternette kumaştan dikilirse daha avantajlı olduğunu duydum ve Welsoft kumaş satın aldım. Çok ucuza geldi bu şekilde. Hatta 2 farklı desenden hazırladım. Birini yıkarken diğerini kullanıyorum.

Welsoft Halı Örtüsü Kullanıcısı 3: Klasik bir mobilya kullanıyorum salonda. Leopar desenli Welsoft ile halılarımı kapladım çok şık durdu. Odanın ambiyansı kesinlikle değişti. Ayrıca toz kir de kaldırmıyor. Çocuklar için çok sağlıklı bir durum bu. Tavsiyemdir.

Siz de tüm bu mutlu kullanıcıların arasına katılmak için Welsoft halı örtüsü ihtiyaçlarınız Yeşim Kumaş ürünleriyle giderin. Yeni trendlerle dolu desen ve renklerimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

 

İlginizi çekebilir: 2022 Yaz Kumaş Trendleri

Benzer Yazılar