Genel

Tülbent Kumaş Fiyatları 2022

tulbent-kumas-fiyatlari-1

Nemi emen yapısıyla yaz aylarında sıklıkla tercih edildiği için tülbent kumaş fiyatları 2022 yılında da sıklıkla merak konusu oluyor. Geniş aralıklı örgüye sahip özelliğiyle nemi emiyor ve sıcak havalarda cildi yakmıyor. Ayrıca kışın da üşütmüyor olması onu dört mevsim vazgeçilmez bir hale getiriyor. Tülbent kumaşlar yüzde yüz pamuktan üretilmektedir. Buna ona doğal ve sağlıklı olma özelliğini katar. Tüm bu etkenler fiyatının belirlenmesinde söz sahibidir. Bu yazımızda tülbent kumaş fiyatları hakkında detaylı bilgi paylaşacağız. Keyifli okumalar dileriz…

Günümüzde sağlıklı ve alerjik reaksiyon göstermeyen kumaş sayısı oldukça az. Tülbent kumaş %100 pamuklu yapısıyla bu kategoriye giriyor. Pamuklu oluşu her ne kadar kırışıklık oranını arttırsa da doğal oluşuyla bu açığını kapatıyor. Fiyatları da bazı faktörlere göre farklılık gösteriyor. Düz tülbent kumaş ürünleri, desenli olanlara oranla nispeten daha makul fiyatlarda. Peki tülbent kumaş fiyatları 2022 yılında ne kadar oldu? İşte detaylar…

Desenli tülbent kumaş ürünleri yıkama talimatlarına doğru bir şekilde uyulması durumunda çok uzun süreli kullanılmaktadır. Yaz sezonunda tercih ederek ferah bir mevsim geçişi sağlayabilirsiniz. Renkli desenli çeşitleri ile dinamikliğinizi ön plana çıkarabilir, karakterinizi dışarıya yansıtabilirsiniz.

Yeşim Kumaş markası 25 yılı aşkın süredir kumaş üretimi ve satışı yapan bir firmadır. Yıllar içerisinde binlerce mutlu müşteri portföyü oluşturduk. Bunda şüphesi yenilikçi misyonumuzun ve kaliteli ürünler temin etmemizin payı büyük. Eğer siz de türünün en iyi kumaşlarına sahip olmak istiyorsanız online satış mağazamız üzerinden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik tülbent kumaş fiyatları 2022 yılında da bütçenizi yormayacak oranlarda belirlendi. Kalite ile makul fiyatları sizlerin beğenisine sunuyoruz.

tulbent-kumas-fiyatlari-2

Tülbent Kumaş Fiyatları

Desenli Tülbent Kumaş Fiyatları

Nefes alabilen yapıdaki tülbent kumaşlar, kullanım alanlarına göre çeşitlenmektedir. Genel olarak giyim ve ev tekstili alanlarında sıklıkla tercih edildiğini söyleyebiliriz. En yoğun kullanım popülasyonu ise baş örtüsü alanında görülüyor. Baş örtüsünde düz renklere oranlar canlı ve özgün desenlerden oluşma tülbentler sevilerek kullanılıyor. Desenli tülbent kumaş fiyatları için net bir rakam belirtmek doğru olmaz. Zira kumaş türüne, kalitesine ve desenine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak güvenilir fiyatlar ile buluşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Tülbent kumaşların yaygın tercihe sahip olduğu alanlardan birisi de elbiselerdir. Yaz aylarında tiril tiril ve uçuş uçuş elbise üretimleri üzerine ağırlık verilir. Bu ürün de yüzlerce desenli yapıya sahip olduğu için elbiselerde vazgeçilmez öneme sahiptir. Giyim mağazalarına girdiğimizde yaz koleksiyonlarının çoğunluğunun tülbentten oluştuğunu görürüz. Bunda şıklık ve zarafeti kadar tülbent kumaş fiyatları seviye de etkilidir. Her ne kadar %100 pamuk materyalinden üretiliyor olsa da üretim süreci basit olduğu için makul seviyelerde satışa sunulmaktadır.

Tülbent Kumaşı Toptan Fiyat

Kumaşların fiyat skalası hangi miktarda alınacağıyla da alakalıdır. Perakende ve az alımlarda toptan satışa oranla biraz daha yüksek fiyatlar görmek mümkün. Toptan satışlar ise sadece üretici özelliğe sahip firmalar tarafından sağlanmaktadır. Yeşim Kumaş sitemiz üzerinde belirlenen fiyatlar aynı zamanda toptan niteliktedir. Perakende tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz toptan alımlar da yapabilirsiniz.

tulbent-kumas-fiyatlari-3

Tülbent Kumaşı Toptan Fiyat

Metrelik Tülbent Kumaş Fiyatları

İnce yapıya sahip olan tülbentler, bu özelliği ile baş örtüsü koleksiyonlarında zirvede olmaya devam ediyor. İncelik, doğallık ve dayanıklılık ile harmanlanan bir kumaş türüdür. Çok sevilmesi ve zarafetiyle gönülleri çelmesi, fiyatı konusunda da merak uyandırıyor. Metrelik tülbent kumaş fiyatları 2022 yılı için gayet makul oranlarda. Hemen her bütçeden birey rahatlıkla bu kumaşı temin edebilme imkanına sahip.

Kumaşlar satın alınırken metre hesabı üzerinden birimlenirler. Bazı kumaşlar kilo hesabına girse de büyük oranda metrelik hesaplama yapılır. Tülbent kumaş fiyatları da bu hesaplamaya dahildir. Online satış mağazamızdaki ürün detaylarına bakarak en sevdiğiniz desendeki kumaşı sepetinize atarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 2022 modası tülbent kumaşlar ile yaz aylarında şıklığınıza şıklık katacaksınız.

Son olarak tülbent kumaş fiyatları kadar önemli bir konuya değinmekte fayda var. O da yıkama yöntemleri. Bu kumaş oldukça hassas yapıdadır. Yıkama talimatlarına uymanızı öneririz. Genellikle kuru temizleme firmalarını tavsiye ediyoruz. En güvenilir yöntem budur. Kumaşlar hakkında yorum ve görüşlerinizi Yeşim Kumaş sosyal medya hesapları üzerinden iletebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Penye Kumaş Fiyatları 2022