SİPARİŞ & ÖDEME

3D Secure bulunuyor mu?

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde bir zorunluluk olmamakla birlikte banka kartları ile internetten alışverişte 3D Secure bir zorunluluktur.

Kargo ücretleri ne kadar?

Türkiye içi gönderim ücretleri 25 TL olmaktadır, fakat kapıda ödeme istendiği zaman +5 TL ilave ücret eklenmektedir ve ödeme sayfanızda size bu ücretler yansıtılmaktadır.

Banka kartımla ödeme yaparsam ekstra bir ücret olur mu?

Tıpkı Havale/EFT ve Kredi Kartı ödemelerinizde olduğu gibi Banka Kartı ile yaptığınız alışverişlerde herhangi bir ekstra komisyon ücreti yansıtılmaz. İstediğiniz ödeme yöntemlerini kullanarak aynı fiyattan satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme esnasında sorun yaşarsam ne yapmalıyım?

Kimi zaman siparişlerin ödenme esnasında ‘İşlem Başarısız’ gibi bir sorunsal ile karşılaşılabiliyor. Böyle anlarda bankanız ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. Zira banka kaynaklı problemler yaşanabiliyor kimi zaman. Ayrıca banka ile bir sorun yok ise bizimle de iletişim kurabilirsiniz.

Kapıda ödeme ücreti ne kadar oluyor?

Kapıda ödeme standart kargo ücretine ilave +5 TL olarak ödeme sayfasında size yansıtılmaktadır.

GÖNDERİM & TESLİMAT

Değişim ve iade süresi kaç gün?

Kumaşlarımızda 15 iş günü içerisinde iade ve değişim işlemi yapılabilmektedir.

Birden fazla ürün satın aldığımda, hepsi birlikte gönderilebilir mi?

Yeşim Kumaş sitesi üzerinden seçeceğiniz her ürün, farklı model veya marka dahi olsa aynı kargo ile sizlere teslim edilir. Gönderim sürelerinde herhangi bir farklılık yaşanmaz.

Fatura adresi ile teslimat adresi farklı olabilir mi?

Fatura adresiniz ile teslimat adresiniz aynı olabileceği gibi farklı konumlar da girebiliyorsunuz. Bu durum gönderim ile alakalı herhangi bir sorun teşkil etmez. Dilerseniz profilinizdeki Hesabım kısmından her iki adres kısmını da düzenleyebiliyorsunuz.

Geçerli kargo adresini nasıl değiştirebilirim?

Yeşim Kumaş mağazasına üye olan kullanıcılar geçerli kargo adresini dilerse sipariş oluşturmadan önce ‘Hesabım’ bölümünden güncelleyebiliyor. Ayrıca alışveriş esnasında ödeme ekranında da bu işlemi yapabiliyorsunuz.

Sepetimdeki ürünleri farklı adreslere gönderebilir miyim?

Sepetinizdeki ürünleri tek bir adrese gönderebiliyorsunuz. Eğer farklı adreslere ürün göndermek isterseniz de birden fazla sipariş oluşturabilirsiniz. Böyle alışverişlerinizi bölmüş olma imkanına sahip oluyorsunuz.

Quis nam per sem facilisis a a parturient consectetur mauris scelerisque parturient adipiscing pretium ac eget consectetur.

Condimentum nascetur sagittis eu himenaeos pharetra natoque bibendum pharetra nec vel a turpis dis phasellus ultrices sapien.