Genel

Şanel Kumaş Modası ile Zarafetle Tanışın

sanel-kumas-modasi-3

Fransız kültüründen çıkan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılan şanel kumaş modası, sonbahar ve kış aylarında sürekli trendlerde boy gösteriyor. Kadın kullanıcıların hazır giyim alanında severek kullandığı, uzun yıllar gardıroplarında eskimediği ve şık görünümüyle tarzını kolayca yansıtması onu günümüzde de popüler kılmaya devam ediyor. Bu özel kumaşlar ile ne yapacağınızı, neler dikebileceğinizi ve neden tercih etmeniz gerektiğine değineceğiz bu yazımızda.

Fransız modasında lüks görünüm, şık duruş ve asil tasarımlar her zaman ön planda tutulur. Kumaş üretimleri ve tercihleri de hep bu unsurlara göre belirlenmektedir. Şanel kumaş yani diğer adıyla ‘Chanel’ Fransızların çok sevdiği bir türdür. Ülkemizde de zarafetten asla ödün vermeyen kadınlar şanel ile eşsiz tasarımda kıyafet hazırlamaktadır. Kimisi ise hazır giyimde tercih etmektedir.

Hazır giyimde şanel kumaş modası diye bir tabir var. Çünkü tek başına trendleri belirleyebilecek güce sahip bir kumaştır. Birçok yapısal özelliğiyle kullanıcısını kendine hayran bırakıyor. Yazının tamamını okuduğunuz bugün neden Chanel kumaşları tercih etmeniz gerektiğini anlayacaksınız. İşte detaylar…

sanel-kumas-modasi-1

Şanel Kumaş Modası

Bu Kış Şanel Kumaş Modası İle Şıklığı Yakalayın

Kış kapıya dayandı ve herkesi tatlı bir kıyafet alışverişi telaşı sardı. Modada yeni trendler herkes tarafınca araştırılıyor. Ama geçmişte olduğu gibi bu yıl da şanel kumaş modası listelerde hakim. Kimi hazır giyim ürününün astarlık kısmında kullanılırken kimi kıyafetin kumaş seçimi tamamen şanel olmaktadır. Kış mevsiminde sizi ısıtacak, gözleri kamaştıracak bu kumaşlar sayesinde harika kıyafetler dikebilir ya da satın alabilirsiniz. En güzel durduğu ürünler etek, ceket, elbise, bluz ve gömlek olmaktadır. Ayrıca güzel kalıp bir pantolonda şanel harika durmaktadır. O halde şanel kumaşları nasıl olduğunu, görünümünü ve bilinmeyen yönlerini detaylandıralım.

Şanel Kumaşın Giyim Özellikleri

Ceketlerin iç astar ihtiyaçları şanel kumaş ile giderildiğinde zahmetsiz ve pratik dikiş süreci yaşanıyor. Kumaş oldukça hafiftir. Bu da rahat bir kullanımı sunuyor kullanıcısına. Hatta kumaşı icat eden Chanel markasının sahibi şu sözleri bir röportajında vurguluyor: “Kadın ırkının büyük bir hayranıyım. Kadınlara kendilerini rahat hissedebilecekleri ama aynı zamanda kadınlıklarını vurgulayacak kıyafetler sunmak istedim.” Gerçekten de hazır giyimde bu kumaş kadınlara fazlasıyla rahatlık vermektedir. Özellikle de astar kullanımlarında 7’den 70’e herkes memnun oluyor.

Chanel Kumaş ile Zarif Ceketler Tasarlayın

Kış mevsiminin en temel kıyafet türlerinden birisidir ceketler. Günümüz şanel kumaş modası içinde ceket tasarımları bulunuyor. Genelde 3 düğmeli üretilen bu ceketler beli aşırı sarmayan kalıbıyla natural bir görünüm yaratıyor.

sanel-kumas-modasi-2

Şanel Kumaş Modası

Kış Modasında Şanel Kumaştan Dikilmiş Harika Kaban Modelleri Var

Kışın soğuk bölgelerde bireyler iç ısıtacak dış giyim kıyafet ister. Kabanlar bunun en iyi seçeneğidir. Kışlık ürünler içinde kaban modelleri çok sık kullanılır. Şanel kumaş modası ile dikilmiş bir kaban üstte harika durduğu gibi insanı soğuktan korur. Kalın görünse de hafiftir bu kumaşlar. Üstünüzdeyken sizi yormaz.

Şanel Kumaş Modasındaki Ürünler

En çok hangi şanel kumaş tercih edilir? diye merak edenler için harika ürünler tavsiye edeceğiz. Yeşim Kumaş mağazası bünyesinde yüzlerce farklı renk ve desende Chanel bulunmaktadır. Kış ve sonbahar ruhunu en iyi şekilde yansıtan bu ürünler ile tarzınızı net bir şekilde öne çıkarabileceksiniz.

En güzel şanel kumaş ürünleri listesi:

 • Camel Ekose Şanel Kumaş 96
 • Beyaz Üzerine Siyah Çizgili Şanel Kumaş 94
 • Beyaz Üzerine Kırmızı Çizgili Şanel Kumaş 93
 • Beyaz Üzerine Hardal Çizgili Şanel Kumaş 92
 • Renkli Kazayağı Desenli Şanel Kumaş 103
 • Renkli Ekose Desenli Şanel Kumaş 102
 • Pembe Ekose Şanel Kumaş 100
 • Siyah Üzerine Krem Ekose Şanel Kumaş 108
 • Siyah Üzerine Hardal Çizgili Şanel Kumaş 107
 • Siyah Ekose Desenli Şanel Kumaş 106
 • Mavi Detaylı Geometrik Desenli Şanel Kumaş 118
 • Lila Detaylı Geometrik Desenli Şanel Kumaş 117

Listedeki her kumaş, şıklık ve zarafet arayan herkes hitap ediyor. Bunlar en sık tercih edilen ürünler. Daha yüzlerce farklı tipte şanel bulabileceğiniz bir koleksiyona sahibiz. Fransa’dan doğan ve dünyadaki tüm kadınları zarafetle buluşturan Chanel markasının harikulade ürünleriyle Yeşim Kumaş sayesinde artık kolayca ulaşabiliyorsunuz. Yenilenen web site ara yüzümüz ile artık siparişlerinizi çok daha kolay verebiliyorsunuz.

Kış Sezonunda Şanel Kumaş Modası Nasıl?

Kış mevsimi gelince kullanıcıların karşısına fazla sayıda kumaş seçeneği çıktığı için kimi zaman doğru tercihler verilemeyebiliyor. Fakat aslında en garanti yolu şanel kumaş modası ile mümkün. Her sene giyim raflarında farklı renkleri ve desenleriyle şanelleri görmek istiyor. İki tür tavsiyemiz olabilir bu kış modası için. Benekli ürünler ya da desenli kumaşlar. Her ikisi de farklı güzelliğe sahip. Takım elbise tasarımlarında benekli kumaşın öne çıktığı bir kış sezonu göreceğiz. Etek ceket kombinasyonunda bu ürünler çok zarif durmaktadır.

Desenli kumaş çeşitleri en sık kaban ve montlarda güzel duruyor. 2023 yılı için kabanların ve ceketlerin yükselişine şahit olacağız. Chanel ile bu ürünler tasarlanınca da harikulade bir görünüm yakalanacak haliyle. Kış alışverişi için mağazalara gittiğiniz zaman bu faktörlere dikkat edin. Ayrıca bazı kumaş türleri görünüm itibariyle şanel kumaşa benzeyebiliyor. Farklı bir kumaş giymemek adına kıyafetlerin iç etiketlerindeki ibarelere bakınız.

Şanel Kumaş Modelleri Fiyatı Ne Kadar?

Fransız kumaşı Şanellerin fiyatlarını kullanıcılar bu sene çok merak ediyor. Şıklığı ve özellikleri ile pahalı bir kumaş türü olarak kabul görülür. Ancak durum sanıldığı gibi değil. Eskiden ulaşılması zor ve pahalı ürünlerdi bunlar. Günümüzde ise üretim koşulları hızlandı ve daha da ulaşılabilir hale geldi. Bugün şanel kumaş modası içerisinde yer almak her bütçeden insana mümkün olabiliyor. Metre başına satılıyor bu ürünler. En ise 150 santim genişliğindedir. Metresi gayet makul ve ulaşılabilir düzeydedir.

Yeşim Kumaş sitesinde tüm kumaş çeşitleri sektöre göre en makul oranlar ile satılmaktadır. Toptan kumaş tercihlerinizde de çok makul rakamlara ulaşabiliyorsunuz. Bu sene şanel kumaş modası ile siz de şık insanlar arasında yerinizi almak istiyorsanız, koleksiyonumuzu gezinmeniz yeterli.

sanel-kumas-modasi-4

Şanel Kumaş Modası

Online Şanel Kumaş Siparişi

Şanel kumaş modası online sipariş ile mümkün hale geliyor. Yeşim Kumaş markası online satış platformu üzerinden 2023 yılının en güzel Chanel kumaşlarını sizler ile buluşturuyor. İnternet üzerinden kumaş siparişi verebileceğiniz zaman bizleri tercih edebilirsiniz. Sadece şanel değil, buna ek olarak ülkede yer alan her türlü kumaş modeli kataloglarımızda var. Kışın geldiği bu günlerde tarz kıyafetlere sahip olmak istiyorsanız yukarıda belirttiğimiz bilgilere dikkat ediniz.

2023’te şanel kumaş modası Yeşim Kumaş mağazasında esmeye devam ediyor. A kalite kumaş çeşitlerimiz ile hazır giyim sektöründeki trendlere yön veren ürünlere siz de sahip oluyorsunuz. Ceketler, etekler, montlar, takım elbiseler ve çok daha fazlası için mağazamızı ziyaret ediniz. Şimdiden keyifli bir alışveriş diliyoruz sizlere. Instagram hesabımızı da ziyaret etmeyi unutmayınız. İyi günler.

 

İlginizi çekebilir: Welsoft Halı Örtüsü Nedir? Modelleri ve Fiyatı

Benzer Yazılar