Kış Koleksiyonu>Şanel Kumaş

Şanel Kumaş ile Çarpıcı Şıklık!

Her ne kadar tüm dünyayı çevreleyen iklim değişikliğinden nasibimizi alsak da, doğduğumuzdan beri ve şimdiki zamanda bile 4 mevsimiz hissettiğimiz, 4 mevsimi yaşayan bir ülkede yaşadığımız için çok şanslıyız. Krepler, viskonlar, tiril tiril etekler, şortlar, havuç model şalvarlar ile geçirdiğimiz cıvıl cıvı yaz günleri yerini tam bir sonbahar kasım’ınına bıraktığında baharlık giyinmeyi özlemiş, kombinlerimizin yüzünü kendimizi korumaya çevirmiş olduk. Baharın en sevileni tayt veya ince bir pantolon üzeri geçirilen ceketler, trikolar, ince bluz üzeri mevsimlik montlar iken, şanel kumaşı konuşmazsak olmazdı. Etrafımızda kasımda aşk başkadır doğanları varken, her bir doğum günü organizasyonda kırçıllı ve yumuşacık görünümü ile göz dolduran şanel ceketler, döpiyesler, elbiseler, ceket pantolonlar stiimizi tamamlar, bizi olabilecek en şık şekilde temsil eder oldu. Döpiyes, tayt, pantolon, etek, tunik, hırka, panço, şal ve kaban alanları için kullanabileceğiniz şanel kumaş, son derece şık ve yumuşak tuşesi ile her zaman rahat. Kurumsal bir şıklığı özel gün ve davetlerine taşımayı sevenler olarak, mevsimlik Kaşe 05 model kumaşımızdan ceketin içine, Şanel 24 model kumaşımız ile vatkalı bir ceket üretebilir, içine Düz İpek Saten 04 model kumaşımız ile kombin yapabilirsiniz. Pamuklu Gabardin 05 modelimiz ile yaptığınız pantolonun altına seçeceğiniz kırmızı rugan stiletto ile tüm gözler sizin üzerinizde olacak! Şanel kumaşın bu kendinden kırçıllı ve pamuksu görünümü, serinlikle üşüyen içimizi pamuklara saracak bir şefkate, günlük giyim ve özel gün/davetlerimizde gözleri üzerimize taşıyacak çarpıcı bir güzelliğe sahip!

Şanel Kumaş Teknik Özellikleri

Şanel kumaş, pamuklu kalın yapılı bir kumaş türüdür. Genellikle sonbahar ve kış aylarında en çok tercih edilen kumaş modelleri arasında yer almaktadır. Bu kumaş, renkli ipler ve farklı ipler harmanlanarak bir model oluşturulmakta. Çok renkli bir kumaş türü diyebiliriz. Genellikle Vintage tarzı kıyafet modellerinde Şanel kumaş türleri tercih ediliyor. Şanel kumaşlardan yapılmış olan her türlü kıyafet modern havalı ve şık bir tasarım oluyor. Şanel kumaşın en belirgin özelliği farklı renk ve desenlerden oluşmasıdır. Özellikle Ceket, Kaban, Pardesü, Mont, Kaban vb. modellerde rahatlıkla kullanabileceğiniz kumaş türüdür. Bahar aylarında hava alan dokusu kış aylarında ise kaliteli ve yün iplikler sayesinde sıcak tutabilecek özelliğe sahiptir. Son zamanlarda ülkemizde ve tüm dünyada en çok tercih edilen ve üretilen kumaş türüdür. Kumaş üretilirken içerisinde bulunan kaliteli yün ipler sayesinde sıcak kalmamızı sağlar ve gün boyu rahat etmenizi hedefler.

En üst kalite üretilen ve müşteri memnuniyeti garantili şanel kumaş ürünlerinin pek çok farklı renk ve desen seçeneğini şanel kumaş bölümünde inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın