Kişilerin ihtiyaçlarını sektöründe analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Yeşim Kumaş’ı yakından tanımaya ne dersiniz?

25 yıllık geçmişi ile farklı tarzlara uygun, Özgün tasarım, Ev tekstil, Mefruşat gibi birçok dalda hizmet vermekte olan firmamız,bunların yanında 2005  yılında, Abiye Giyim,Fantezi Kumaş, Günlük emppirme ve her çeşit tasarımı yaratmanızda size kolaylık sağlamak adına  Yeşim Kumaş olarak   Ümraniye /İSTANBUL ’da   kumaşçılar çarşı semtinde   kalite ve marka kimliği ile    kuruldu. Mağaza satışlarımız devam ederken 2020 Yılında ise   e-ticaret olarak’ta sizlere hizmet vermek için sitemizi İnternet üzerinden alışverişe açmış bulunmaktayız.

Müşterimizin konumu ne olursa olsun, hizmet anlayışımız asla değişmez: Hayellerinizi  hem yerel hem de evrensel trendlerin ötesine taşıyacak güçte, bütünüyle “size özel kişisel hizmet” sunmak!

Satış sürecimizin her  aşamasında uyguladığımız “tam kontrol’ün, sunduğumuz hizmetin kalite ve başarısında çok büyük etkisi vardır .Bir diğer unsur ise büyük miktarlar ile yalnızca birkaç metrelik siparişleri aynı hız ve serilikle teslim etmemizi sağlayan, siz değerli müşterilerimize  özel geliştirilmiş sipariş sistemimizdir.

INSTAGRAM

Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?